Vaše příležitost


Amway

Před více než 45 lety, zakladatelé Amway Richard DeVos a Jay Van Andel začínali v roce 1959 podnikat v prostorách staré čerpací stanice. Nyní je Amway jednou z největších a nejúspěšnějších společností přímého prodeje na světě. V současné době se pod značkou Amway se prodává více než 450 výjimečně kvalitních výrobků.

Ústředí společnosti se nachází v Adě, v Michiganu ve Spojených státech amerických. Zde byly také vybudovány výrobní haly a střediska kontroly kvality pro většinu produktů značky Amway. Společnost Amway zde vystavěla i vlastní výzkumné a vývojové středisko s 57 laboratořemi, ve kterých pracuje přes 650 vědeckých pracovníků a odborníků. Při výrobě všech výrobků Amway jsou dodržovány nejpřísnější podmínky a v průběhu celého výrobního procesu je kontrolována jejich kvalita.
Výrobní středisko v Adě doplňují další: Buena Park, California, USA; Lakeview, California, USA; and Guangzhou, Čína. Vedla výrobních center vlastní Amway také území, kde jsou ekologickou cestou pěstované potřebné složky našich výrobků. Tyto farmy jsou kromě Lakeview také v Trout Lake, Washington, USA; El Petacal, Mexiko; a Tiangu, Ceara, Brazílie.

Obchodní příležitost Amway ovlivnila životy mnoha lidí na celém světě, pomohla jim dosáhnout úspěchu a splnit si tak svá přání.