Vaše příležitost


Ronaldinho ve spolupráci s Amway kope ve prospěch dětí!

14.11.2010 12:12

Nutrilite od Amway věnuje za každý gol vstřelený fotbalovou superhvězdou Ronaldinhem USD 10.000,- prostřednictvím nadace AC Milan ve prospěch dětí.

Hranice USD 100.000,- byla v tomto projektu překonána! Hattrik, kterého dosáhl Ronaldinho v zápase AC Milán proti FC Siena nejen zajistil jeho týmu vítězství, potěšil fanoušky, ale také pomohl překonat hranici 100.000 dolarů, které věnoval Amway Nutrilite na výstavbu dětského sportovního střediska v městě L´Aquila v kraji Abruzzo poničené rozsáhlým zemětřesením.

Ronaldinho k tomu řekl: „ Jsem šťasten, že jsem dosáhl takového úspěchu. Střílet goly je moje práce, ale  velmi mne těší, když mám  spolu s Amway Nutrilitem  zároveň možnost přispět k tomu, aby se dětem v Abruzzo dařilo lépe.  Udělám vše pro to, abych do konce sezony mohl do této kampaně ještě významně přispět.“ Góly, které nastřílel v loňské sezoně útočník AC Milán, již přinesly USD 100.000,- pro dětskou nemocnici Buzzi v Miláně.

Amway Nutrilite

Amway Nutrilite ,vedoucí světová značka doplňků stravy, vitamínů a minerálů je smluvním partnerem AC Milán a oficiálním dodavatelem doplňků stravy pro jeho fotbalový tým. Nutrilite je jedinou světovou značkou vitamínů a minerálů, která přírodní suroviny pěstuje, sklízí a zpracovává na svých vlastních certifikovaných organických farmách v Kalifornii, ve státě Washington, v Mexiku a v Brazílii.

O Amway

Amway je vedoucí firmou přímého prodeje ve světě, založená před 50 lety, která vyvíjí, vyrábí a prodává prostřednictvím sítě svých nezávislých prodejců více než 450 výrobků výrobků s oboru kosmetiky, doplňků stravy, péče o tělo, péče o domácnost a další sortiment. Působí ve více než 60 zemích a teritoriích celého světa vč. České republiky, kde začala svojí činnost v roce 1994. S Amway spolupracuje celosvětově přes 3 miliony nezávislých prodejců.

Nadace AC Milan

Fotbalový tým AC Milán měl vždy pozitivní vztah k charitě a sociálním programům. Nadace vznikla v roce 2003 jako výsledek přání AC Milán vytvořit instituci, která by mohla charitu rozvíjet  systemově a pravidelně. Nadace již uskutečnila 55 projektů v Itálii a ve světě a darovala přes 4 mil. euro .

—————

Zpět